Odkládací plocha

3. prosince 2011 v 16:52 |  Co táhnu za sebou
Dříve se tento článek mohl pyšnit tím, že byl na blogu jako první, ale dnes už slouží spíše jako smetiště. Musím dodat, že je to smetiště s řádem (který možná chápu jen já).
Co tu najdete? Tak především pár odkazů, které mají nahradit menu. Ano, rubriky, ikonky, statistiky a případní oblíbení. Nic jiného se v menu nevyskytuje, nebo jo? Nevím, protože menu jsem tady měla jenom dvakrát. Nemám ho moc ráda, podle mě odvádí pozornost od článků a jednou to prý dopadlo tak, že nějaký klučina psal pouze do menu, které si rozšířil na celou stránku. Nápad originální, ale já se bojím, že za chvíli takhle dopadne víc blogů. Což je škoda hlavně proto, že se netvoří žádný archiv a menu není bůhví jak dlouhé.
Já si to všechno nastrkala do dolního boxu, ale poslední dobou informací a odkazů začlo pribývat, až celé "menu" bylo delší než článek. Přišlo tedy mazání úvodních řečí, které se ale, musím říct, řadily mezi nejčtenější články tady a vznikla tzv. odkládací plocha.

IKONY, RUBRIKY A TOPLIST:

|


TOPlist


BLOGY, PROJEKTY A KLUBY

| |


MAKY.OREL | +

GURMÁNKY M.N. |


V boxu ale pořád něco najdete a sice členská ikona fotografického klubu a můj podpis, aby bylo prostě vidět, že to tady celé píše a fotí osoba s mozkem. Někdy tam také uvidíte zdroj na obrazek, který jsem použila na layout. Není to žádná reklama, pouze důkaz toho, že nejsem žádná kopírka, ale slušně vychovaný člověk.

P.S. Tento článek je stále doplňován a upravován.