Červencové úlovky

19. července 2012 v 21:52 | Elza |  Co táhnu za sebou
Informační články mě moc nebaví psát a ani vás číst je, ale občas je to fakt nezbytný. Například když jsem se chtěla pochlubit Údolím smrti, to si ten článek zasloužilo. Nicméně teď mám infa víc, tak to všechno spláchnu najednou.


Někteří z vás si určitě všimli nové "nálepky" dole na stránce. Jo a mašle, která je "pro změnu" od MAKY.OREL. Líbí se mi ta průhlednost, bude se ke všemu hodit. Chameleoní mašle! Zpátky k tomu modrému. Ano, i Elza zafrčela do Fotografického klubu (fotografia.blog.cz). Musela jsem se pochlubit, s přijetím jsem počítala asi na 50%, takže jsem byla opravdu mile překvapena. S tím jsem se zařadila i do kategorie Fotografie. Tak najdete tu i něco jiného, ale fotky jsem přidávala nejčastěji a focení mě také ze všeho nejvíce baví. Jo a ještě… nevěřte tomu, že do Fotografického klubu se mohou dostat jen lidé se zrcadlovkou, já jsem živý důkaz toho, že i s fotáčkem na mobilu a obyčejným, nádherně modrým Olympíkem (kompakt) můžete vyfotit hezké fotky. Častokrát říkám, že více než na foťáku, zaleží na námětu.

A jak to mění situaci na blogu? Musím smutně říct, že skoro nijak. Nejdříve jsem si myslela, že sem dám více fotek a vyhraním si na ně více podrubrik, ale zatím to nechám tak, jak to bylo doposud. Všechny snímky v jedné díře. Možná časem, až jich budu mít hodně a více témat, je rozdělím. Na to si ale ještě pár měsíců počkáme… Ovšem fotografie budu přidávat pořád a vy se můžete těšit na nějaké, které jsem poslala do FK.

Kromě členství jsem také dostala dvě skvělé animační ikonky od Orla. Barvy jsem si naporoučela sama, ale jinak to musíte pochválit jí. Byla to její premiéra v novém programu a prý kdybych jí nenapsala, tak se to nenaučí. Tak mám být na sebe pyšná. Ale ona je jistě na sebe taky a tímto vás zvu i na její grafický blog, který je zaměřen skoro na všechnu grafickou práci. Maky má vše zmáknuté, vyrábí v podstatě cokoliv i na přání. I tady já radím - nedrážděte hada bosou nohou a hezky si vše přečtěte, než něco podepíšete. Také vás ale musím nasměrovat do jejího vymakaného katalogu, kde si každý vybere, podepíše se a má nový kabátek skoro bez námahy. Já tam poslední dobou bloudím celkem často, i když si nic nevybírám. To ale není vše, na Zkusdess toho objevíte mnohem víc této kvalitní "značky" MAKY.OREL!

Vraťme se k ikonám. Já vždycky rozeberu něco jiného a musím se kouknout, jak jsem se k tomu vlastně dostala. Obě dvě najdete vždy úplně dole na stránce. Jsou jak pro holčičky, tak pro chlapečky. Dobře, to nebyl původní záměr. Každý si prostě vybere, která se mu bude víc hodit. Takže jí používejte, pokud chcete můj blog nějak podpořit a při kopírování, ale to už je samozřejmost, že jo? Jsou vytvořeny pro používání a přece jen jsou hezčí než nějaké upatlané odkazy!

|

Takže ve výsledku informací zas až tak není, ale já mám dar vše okecat a vmíchat mezi to věci, které s tím sice souvisí, ale vás naprosto nezajímají. Potom se tomu říká nudný článek, u kterého lidé s vydechnutím zmáčknou červený křížek.
 


Komentáře

1 Sedmikráska Sedmikráska | E-mail | Web | 20. července 2012 v 10:42 | Reagovat

Gratuluji k přijetí do fotografického klubu! Tvé fotky, vlastně ty, si to zasloužíš ;)

Ikonky jsou taky pěkné, jistě je někdy využiju :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.