Když ksicht moc nejde

24. srpna 2012 v 20:25 | Elza |  Čmáraní
Musela jsem si dát další pauzu od třídění fotek, které dělám od konce července. Je to děs, protože je ještě upravuju do takového speciálního formátu - do prohlížečky fotek. Takže každou fotku ve výsledku upravuju pět minut. Už mi došly písničky a prosím o tipy. Musím říct, že si už k tomu pouštím i HIMYM a staré díly Dr. House, ale stejně mě to už nebaví.

Navštívila jsem Awiin blog, na který lezu čím dál častěji a zkusila jsem pochytit, jak kreslí oči. Rozhodla jsem se, že něco zkusím. Přesněji oko, modré oko. Chvilkami jsem se koukala na její návod a malovala podle něho a chvilkami do zrcadla, před kterým jsem si zase říkala, že vypadá úplně jinak. Očko je ale mnohem menší než moje a má taky sytější barvu. Zkrátka oko někoho jiného. Nicméně si nemyslím, že je úplně nepovedené. Má to chyby, ale když je to první pokus, musím říct, že docela dobrý.


Pak jsem zkoušela malovat vlasy a tady jsem poznala, co je čárka rovná a čárka nepatrně zahnutá. Je to hodně důležitý, stejně jako to, jestli jsou čárky tlusté nebo tenké. Já zvolila tlusté, i když Awia radí tenké. Bylo to z toho důvodu, že já nechtěla míchat tolik barev, jinak bych je taky použila. Určitě to zkusím příště. Vlasy mají chyb mnohem více a ty už jsou i větší. Drdůlek se mi moc nepovedl, prostě tady už nejsem tak spokojená. Ozkoušela jsem i světlejší pruh ve vlasech, aby to bylo trochu plastičtější, ale nevím.

+ to bude lepší, když si to otevřete na plný pecky (zobrazit obrázek) nebo tady
Jako oko i toto je první hokus pokus svého druhu a já jsem ráda za to, že sem vydržela do konce a nesekla s tím. To je u mě totiž asi ten největší problém. Tak čekám na vaše rakce.
 


Komentáře

1 Cielin Cielin | E-mail | Web | 25. srpna 2012 v 8:30 | Reagovat

Teda, nedivím se, že už tě to třídění fotek nebaví :D
No, neznám moc tvůj styl, ale možná by se ti líbila Enya? :) Já mám ráda Only time, fairytale, caribbean blue, may it be a listen to the rain :)

Všechno je jednou poprvé a asi by nás nic nebavilo, kdybychom to hned uměli - tudíž nezoufej, bude se to zlepšovat ;)
Awia je opravdu vynikající kreslířka, dá-li se to tak říct. Nicméně její návody jsou pro to, aby někdo jako ty, s odhodláním do toho jít, si vyzkoušel, jaké to je :)
Mně se líbí i vlasy, i oko :)

2 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 27. srpna 2012 v 0:28 | Reagovat

Tedy, takhle si hrát s fotkami.. no, klobouk dolů a hodně odvahy a trpělivosti do další "práce". :)
A k vlasům.. já nevím, ale já na nich nic moc špatného nevidím.. naopak. Hlavně se mi líbí ta barva..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.