co přinesl word

19. srpna 2012 v 22:07
A tak tu máme něco ke čtení. No... ke čtení...hm


aneb když chcete články mého trochu vyspělejšího


nic lepšího na práci než hloubat a dloubat
 


Komentáře

1 MvK MvK | Web | 20. srpna 2012 v 14:48 | Reagovat

No jo...Řekla bych typické příběhy náctiletých, tak mi to přišlo... :-D

Mi vyprávěl pohádky bratr-já jsem nikdy moc nemluvila a zůstalo mi to dodnes, až na to, že se narodila sestřička a já se teďka učím pořádně vyjadřovat... :-D :-)

2 Elza Elza | Web | 20. srpna 2012 v 16:38 | Reagovat

[1]: A tohle patří pořád ještě k těm 'dá se to číst'.
Nedávno sem přidala Vhodné myšlenky, které jsem psala spolu s kamarádkou asi před rokem. Nedávno mi je strýček zkritizoval, ale řekl, že to není špatný a že se za to nemusím stydět. Hm, styděla jsem se dál. Měla jsem v plánu napsat další díl, jakože trochu vyspělejší, ale nejde to, pořád tam totiž vidím chyby, které mě žerou. Šoupla jsem to na blog, odezva žádná a přišlo smazání. Nemůžu se tím totiž pochlubit a povídka tak nemá co nabídnout.
Ale tím, že jsem náctiletá, tvořím náctileté příběhy pořád. Sice jsou lepší, ale pro mě je to na zmuchlání a vyhození do koše. Lidi to nečtou, nekritizujou a to se pak tvoří děsně blbě.
Plánuju něco zase napsat, třeba jen kousek, kde bych kašlala na děj, postavy, prostě na všechno, co má mít nějaká lepší povídka a radši bych psala otevřeně a z vlastních zkušeností. Jenom takové oddychové povídání, kde bych nemohla použít označení povídka, příběh, pohádka. Opravdu jen povídání o pár slovech, které by pár očí přečetlo a ani by ostatní nemuseli psát komentáře a jiné reakce. Snad nejvýhodnější možnost pro obě strany.
Ať už to dopadne jakkoliv, psát budu, blbě, ale pořád.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.