Oko Egypta

22. prosince 2012 v 16:16 | Elza |  Čmáraní
Zdravím.
Tak jsem opět tady, i když po tom překvápku na úvodní stránce jsem si říkala, jestli vůbec najdu, kde zveřejnit článek. Naštěstí všechno "uvnitř" zůstalo stejné, za co jsem ráda. Jinak musím říct, že se jim to celkem povedlo, líbí se mi ty "boxíky se stínama". Vážně si s dárkem k Vánocům pohráli. Jako pokaždé se našel i někdo, kdo je poslal do háje, kdo jim to všechno zkritizoval. Podle mě je to v pohodě, nový vzhled už asi blog potřeboval. Teď už se tak nějak všichni zklidnili, konečně objevili bloglovin a zase se to šouplo do starých kolejí.

A já za tu dobu, co jsem nepsala, jsem si hrála s tabletem. Opravdu tady se hodí slovo hrála. Vytvářela jsem všechno možné, od návrhů šatů, přes nějaké nápisy až po úplně debilní minismajlíky, které hodlám použít na pozvánku, tu elektronickou, která všem určitě udělá radost.

Dneska přidám návrh líčení očí. Je v naprosto egyptském stylu.

Já sama si myslím, že nevypadá tak neohrabaně. Práce na tom bylo hodně, třeba ty malé tečky, to byl záhul. Malovala jsem to poněkud zvláštními barvami, které jsem si stáhla na malířském webu, jehož adresu nemám uloženou a tím pádem ani moc nevím, jak je používat. Jsou hodně vodové, takže se krásně rozmazávaly a nikde nezanechávaly takové stopy jemného "prachu". Ale na druhou stranu to nejsou vodovky... Nedávala jsem tam velké množství, spíše jsem je hodně roztírala, takže dělají efekt průhlednosti.

Na duhovku vůbec nekoukejte, je jen tak načrtnutá a hlavně není dodělaná. Je to jen tak pro orientaci.

A protože nevím, kdy zase napíšu, kdy zase budu mít chuť tvořit, tak vám rovnou přeju nádherné Vánoce, bohatého Ježíška a hlavně, ať si nic nezlomíte při lyžování a ať vám chutná cukroví. Mějte se fajn, ELZA
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.