Budem se hádat? Jo jasně, proč ne.

3. ledna 2013 v 18:53 | Elza |  něco smysluplnějšího
Znám lidi, kteří se neustále hádají a také znám ty, které se hádají rádi. Mají to jako koníček, jako aktivitu, která dokážu utišit rozumné myšlení… Jo já se také dostanu do konfliktu i kvůli naprosté kravině, ale od srdce to nesnáším. Nesnáším to, když mi někdo vyvrací názory, které vlastně vůbec ani neposlouchá. Bezmyšlenkovitě chrlí cosi, skoro až bez návaznosti na to, co bylo řečeno před tím. I když stále mluví jeden.

Řvát na sebe, házet věcmi, brečet, mlátit do všeho, nadávat - to asi považuji za top hádku, ale ono i slabé vyměňování názorů, termín, který často používají rodiče, může být sakra divoké, když se podíváte, kam to někteří rodiče s jejich vztahem dotáhli. Je to hádka jako každá jiná.

Cíl? Prosadit svou! Pravidla hádky? Bohužel, nevedeme. Říkám si, jestli by to něco změnilo.

No a jak to končí? Asi ne zrovna tak, jak bychom chtěli, i když je pravda, že také záleží na tom kdo s kým.

Jo a mé skóre v hádkách je dost mizerné. Talent na ně asi moc nemám, když mě téměř všichni "uzemní", ale stále trénuju. Těžko říct, jestli je to dobré nebo špatné. Každopádně to moc ovlivnit nejde, teda mě to alespoň nešlo. A to je přesně to, co mě neskutečně sere a co je mimochodem mé novoroční předsevzetí.

A proč jsem tak najednou vytáhla hádky? Protože jsem se také ohlédla za rokem 2012, jako ostatní na blogu, a nic jiného jsem tam neviděla než pichlavé, hlučné a břitké konverzace. Pesimistický rok. Další takový už nezvládnu, tak prosím tě, třináctko, buď na nás milá.
 


Komentáře

1 Harrogath Harrogath | Web | 5. ledna 2013 v 15:33 | Reagovat

Já se nerada hádám, protože jsem člověk trochu stydlivý, svou si prosazuji jen tam, kde mě znají nejlépe. Když mám obhájit svůj názor, tak je to takové kostrbaté. Prý chci mít vždy poslední slovo. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.