Tak snad, no

23. února 2013 v 23:14 | Elza |  vyrváno z trhačky
Zdravím všechny! Po pár týdnech zase píšu a jen tak nějak z důvodu říct světu, že stále žiju. Přiznávám se, že tento blog a vlastně celkově blogování mě už moc nebere. Asi jsem z toho vyrostla či co, ale raději si někam zajdu s přáteli a zůstanu v reálném světě, než abych plkala na internetu hovadiny, které nikoho nezajímají. Ten virtuální svět mě doprovází jen na facebooku, seriálech a stránkách potřebných pro přežití.
Blog mě už nějak nezajímá, ale na druhou sranu mi je líto této stránky. Jsem zde už něco přes rok, ve kterém jsem se něco přiučila, no vážně, asi dospívám. Prostě odejít a nenapsat není už v mém stylu, tím nechci říct, že teď píšu naposledy, to asi ne. Však ona se najde nálada, kdy budu mít chuť něco vykřičet do světa a tím doufat, že to zůstane v tom virtuálním. Kdo ví, možná zase budu mít chuť napsat pár poutavých vět, vyfotit zajímavá místa a všechno to nacpat na blog, ale kdy to bude, nedokážu říct.

Teď se toho ode mě očekává hodně, já sama od sebe očekávám hodně a jen to nejlepší a vím, že si právě teď nemůžu dovolit někoho zkamat. Nesnáším rozhodování a doufám, že si nevyberu blbou cestu. Držte mi palce.


Jinak se mějte fajn a nezapomínejte, proč tu jste a co chcete dokázat (i sobě). Elza!!
 


Komentáře

1 Kariol Kariol | Web | 10. března 2013 v 11:18 | Reagovat

Inu, je to škoda, jsi mi sympatická... Ale na druhou stranu chápu, realita nepočká :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.